9.Wizz Air Cluj-Napoca Marathon ~ 2019

14 April 2019 Cluj-Napoca, Romania

Cursa Stafeta Zuzu

Cursa standard Maraton
Cronometrare BibChip Romania
Tip Cursa amatori
View all →

Top Results

C S G Athlete Bib Categorie Club
1 1 1 Andre Gaz \ Adriana Musca Cristian Amza\Andrei Crainic 7024 Mixt ---
1 1 2 Zsolt Daradics\Balázs Daradics Ciprian Cioba\Szilárd Gáspár Barra 7016 Masculin ---
2 2 3 Viorel Iosif Doarvoas\Gilda Stefanescu Lucian Laba\Radu Pleian 7015 Mixt ---
3 3 4 Mirela Albu\Maria Herman Manuel Plaias\Paul Dobai 7002 Mixt ---
1 1 5 argentina korobian\alina tatar mihaela botezan\violeta Chifor 7067 Feminin ---
2 2 6 Cristina Palcu\Olga-Iulia Ghinga Mara Guler-Cionca\Denisa-Florentina Mateuca 7053 Feminin ---
2 2 7 Lucian Marginean \Lorand Sallai Marius Pavel\Adrian Baciu 7045 Masculin ---
4 4 8 Edith Szanto\Alan Terrisse Adrian Hogiu\Radu Bulubasa 7089 Mixt ---
5 5 9 Arpad Kovacs\George Romocea Adrian Bara\Andrada Cimpan 7101 Mixt ---
6 6 10 Tímea Vanda Virág \David Tica Geza Szekely\Dorottya Bartha 7022 Mixt ---
7 7 11 Sebastian Rotar\Bogdan Cristurean Adriana Harangozo\Erik Harangozo 7023 Mixt ---
3 3 12 Nicolae Marculescu\Andrei Bud Razvan Soponar\Raymond Kemenes 7074 Masculin ---
4 4 13 DRAGOS NICOARA\ANDREI LUCACI OLIVER SUPP\ANDI COMAN 7075 Masculin ---
5 5 14 Marius Indrie\Ionut Pac-Balaj Paul Colcer\Razvan Dragomir 7100 Masculin ---
6 6 15 Tamas Konti\Nicolae Rosu Cristian Manea\Daniel Boca 7065 Masculin ---
8 8 16 CRISTA OIEGAS\Vlad Negrean IULIAN CORUNGA\KATIA HETMANN 7078 Mixt ---
7 7 17 Botond Unger\Tamas Vincze Tamas Gaspar\Attila Dibernardo 7058 Masculin ---
9 9 18 Paula Cirlea\Mircea Seplecan Cezar Vatafu\Alexandru Moisii 7030 Mixt ---
8 8 19 Ioan-Adrian Brumboiu \Andrei Lebovici Dan Gabriel Duma \Csaba Csutak 7008 Masculin ---
9 9 20 Raul Onea\Toader Seretan Daniel Timis\Bogdan Palaghie 7094 Masculin ---
10 10 21 Zoltan Molnar\Miklos Tanko-Gabor Ildiko Nagy-Wolf\Maria Adorjani 7046 Mixt ---
11 11 22 Szabolcs Tibor Jakab\István Bege Levente Szelyes\Prioska Lovasz 7019 Mixt ---
12 12 23 Rares Dragomir\Cosmin Salagean Paula Klain\Cristina Andrici 7055 Mixt ---
13 14 24 Emese Guttmann\Radu Crisan Tulogdy Laszlo\Marius Ciupe 7082 Mixt ---
14 13 25 Emőke-Éva Zsigmond\András Matlák Attila dEMETER\ Andras Boros 7051 Mixt ---
15 15 26 Lucie Labady\Alexandru Ilies Andrei Chifor\Andrei Pop 7066 Mixt ---
10 10 27 Cristian Silaghi\Cristian Gorduna Dan Costa\Nicolae Cicortas 7095 Masculin ---
16 16 28 Zoltan Gergely \ZSOLT RÁPOLTI PÉTER MATLÁK \ ESZTER HORVÁTH 7047 Mixt ---
11 11 29 Robert Enyedi\Constantin Marius Costin Daniel Tripon\Ionel Marincas 7050 Masculin ---
17 18 30 Roxana Lungu \ Paul Rad Florin Calin Goia \Octav Lupu 7031 Mixt ---

Stats

Categorie ACTIVE DQ DNF DNS HD OOC Total
Feminin 17 0 0 0 0 0 17
Masculin 14 0 0 0 0 0 14
Mixt 69 0 0 0 0 0 69
Open 2 0 0 0 0 0 2
Total 102 0 0 0 0 0

Numar de concurenti per categorie

Loading Chart ...

Numar de concurenti

Loading Chart ...