Cozia Mountain Run ~ 2012

30 June 2012 Călimăneşti, Romania

Cursa Traseu Stanisoara

Cronometrare BibChip Romania
Moderator Gabriel Solomon
Tip Cursa amatori
C S G Athlete Bib Categorie Timp
1 1 1 Alexandru Midvichi 116 M18-39 01:47:18
2 2 2 Florin Simion 82 M18-39 01:51:31
3 3 3 Ionut Purcea 118 M18-39 01:53:01
1 4 4 Victor Vlad 138 M40+ 01:55:38
4 5 5 Marian Madalin Neata 101 M18-39 02:00:15
5 6 6 Sebastian Butcovan 95 M18-39 02:07:56
6 7 7 Adrian Richita 83 M18-39 02:08:35
2 8 8 Doru Crisan 107 M40+ 02:08:35
7 9 9 Florin Purcea 117 M18-39 02:11:36
8 10 10 Paul Alexandru Nicolae 87 M18-39 02:11:37
3 11 11 Constantin Trusca 8 M40+ 02:12:03
9 12 12 Iulian Dumitru 114 M18-39 02:12:42
10 13 13 Dragos Ionita 103 M18-39 02:12:45
11 14 14 Cristian Bostina 139 M18-39 02:22:21
4 15 15 Liviu Mirescu 146 M40+ 02:22:42
5 16 16 Radu Andrei Vasiliu 89 M40+ 02:30:03
6 17 17 Costel Zidaru 100 M40+ 02:30:05
12 18 18 Turcanu Adrian-Calin 124 M18-39 02:30:54
13 19 19 Catalin Clinciu 93 M18-39 02:33:20
14 20 20 Bogdan Mihai Vasiliu 102 M18-39 02:33:27
1 1 21 Am Willemot 111 F18-39 02:33:41
15 21 22 Octavian Rosu 125 M18-39 02:34:18
2 2 23 Elena Stefan 128 F18-39 02:35:41
16 22 24 Andrei Mihai Ignat 110 M18-39 02:38:24
17 23 25 Edward-Alexandru 126 M18-39 02:41:24
18 24 26 Catalin Ungureanu 136 M18-39 02:45:24
19 25 27 Adrian Ionescu 127 M18-39 02:45:43
20 26 28 Liviu Vasilescu 132 M18-39 02:46:12
21 27 29 Iulian Laurentiu Serban 143 M18-39 02:46:22
22 28 30 Claudiu Coca 135 M18-39 02:47:01
23 29 31 Florin Bobia 137 M18-39 02:47:50
7 30 32 Valeriu Rosetnic 119 M40+ 02:48:59
24 31 33 Catalin Dinut 123 M18-39 02:49:33
25 32 34 Marius Stefan 129 M18-39 02:51:02
8 33 35 Ion Zarnescu 115 M40+ 02:51:59
9 34 36 Cristian Chiurlea 145 M40+ 02:54:28
26 35 37 Bogdan Calarasu 104 M18-39 02:56:56
3 3 38 Alexandrina Niculita 122 F18-39 03:01:48
27 36 39 Marius Claudiu Iatan 140 M18-39 03:02:40
28 37 40 Catalin Stanciu 85 M18-39 03:04:00
10 38 41 Liviu Oprica-Rusoiu 142 M40+ 03:14:52
11 39 42 Mihai Radu 130 M40+ 03:24:38
29 40 43 Paul Andrei Apetri 120 M18-39 03:24:43
4 4 44 Rodica Maria Priscu 121 F18-39 03:25:11
12 41 45 Dobre Banica 141 M40+ 03:29:34
30 42 46 Mihai Ionescu 98 M18-39 03:31:48
5 5 47 Camelia Radu 131 F18-39 03:33:34
13 43 48 Marius Negrea 105 M40+ 03:33:37
6 6 49 Silvia Manescu 84 F18-39 03:51:42
7 7 50 Madalina Voicu 86 F18-39 03:51:43
31 44 51 Vasile Pascanu 112 M18-39 03:53:45
14 45 52 Marian Sclipcea 134 M40+ 03:59:39
15 46 53 Marian Costel Girjavu 106 M40+ 03:59:41
32 47 54 Alexandru Dudescu 91 M18-39 04:02:00
16 48 55 Andrei Dudescu 90 M40+ 04:02:03
1 8 56 Myriam Gerhard 88 F40+ 04:21:03
17 49 57 Petrisor Visan 113 M40+ 04:24:38
33 50 58 Tudor Apostoaiei 109 M18-39 04:45:51
8 9 59 Madalina Potrivitu 108 F18-39 04:45:56
9 10 60 Cristina-Mihaela 99 F18-39 05:18:01
-- -- -- Ioana-Roxana Tinca 92 F18-39 DNF
-- -- -- Dumitrache Lavinia F18-39 DNF
-- -- -- Gabriela Popescu F18-39 DNF
-- -- -- Maria Loredana Buduleci --- DNF