Herbalife Triatlon Buftea ~ 2014

14 June 2014 Buftea, Romania

Cursa Proba SPRINT

Cronometrare BibChip Romania
Moderator Gabriel Solomon
Tip Cursa amatori
C S G Athlete Bib Categorie Timp
1 1 1 Claudiu Radu 218 Masculin 35-39 01:01:50
1 2 2 Marton Gasparik 186 Masculin 14-19 01:02:45
1 3 3 Razvan Ilie 192 Masculin 45-49 01:03:21
1 4 4 Liviu-Dan Zburatura 238 Masculin 25-29 01:04:38
1 5 5 Doicescu Cristian Iulian 175 Masculin 30-34 01:04:50
1 6 6 Emanuel Trandafir 234 Masculin 20-24 01:05:15
2 7 7 Vlad Balac 200 Masculin 14-19 01:05:20
2 8 8 Dan Sfetcu 227 Masculin 30-34 01:05:35
1 9 9 Erick Buculei 164 Masculin 40-44 01:05:41
2 10 10 Vasile Roatis 222 Masculin 45-49 01:06:01
3 11 11 George Iulian Murar 207 Masculin 30-34 01:07:58
2 12 12 Andrei Zamfir 237 Masculin 25-29 01:08:04
2 13 13 Danes Ionescu 196 Masculin 35-39 01:08:12
3 14 14 Dan Bucureanu 165 Masculin 25-29 01:08:22
2 15 15 Ion Valentin Paun 211 Masculin 20-24 01:09:09
3 16 16 Bogdan Badoiu 157 Masculin 14-19 01:09:19
4 17 17 Vladimir Puia 215 Masculin 30-34 01:10:15
3 18 18 Iulian Manta 243 Masculin 35-39 01:10:32
2 19 19 Mihai Paduraru 210 Masculin 40-44 01:12:21
5 20 20 Filip Alex 246 Masculin 30-34 01:12:49
3 21 21 Cristian Badoiu 156 Masculin 45-49 01:13:07
3 22 22 Nicolae Iftimovici 191 Masculin 40-44 01:13:07
4 23 23 Bogdan Ionut Guta 189 Masculin 35-39 01:13:11
5 24 24 Catalin Tamas 231 Masculin 35-39 01:13:44
1 1 25 Ana Simona Enciu 182 Feminin 30-34 01:15:16
4 25 26 Bogdan Maximilian Stroe 229 Masculin 40-44 01:16:03
5 26 27 Dragos Galos 185 Masculin 40-44 01:16:31
6 27 28 Claudiu Craciunica 173 Masculin 30-34 01:16:40
4 28 29 Dragos Teodorescu 232 Masculin 25-29 01:16:53
4 29 30 Andrei Toader 233 Masculin 14-19 01:17:02
4 30 31 Dan Masut 205 Masculin 45-49 01:17:42
6 31 32 Sorin Ichim 190 Masculin 35-39 01:18:01
7 32 33 Daniel George Ilinca 194 Masculin 30-34 01:19:46
5 33 34 Dragos Rapeanu 241 Masculin 25-29 01:20:18
5 34 35 Puiu Racaru 216 Masculin 45-49 01:20:33
5 35 36 Danut Cacu 168 Masculin 14-19 01:20:39
1 2 37 Crina Ungureanu 236 Feminin 25-29 01:21:49
7 36 38 Eduard-Laurentiu Ioan 195 Masculin 35-39 01:21:52
6 37 39 Florin-Ovidiu Oprea 209 Masculin 25-29 01:22:03
6 38 40 Romeo Cazanescu 169 Masculin 40-44 01:22:21
8 39 41 george degan 179 Masculin 35-39 01:22:39
7 40 42 Mircea Nicoara 208 Masculin 25-29 01:23:04
9 41 43 Andrei Maslaev 204 Masculin 35-39 01:23:12
10 42 44 Paul Iliescu 193 Masculin 35-39 01:24:01
1 3 45 Maria Szekely 230 Feminin 50+ 01:24:15
8 43 46 Bogdan Cruceru 176 Masculin 30-34 01:24:24
6 44 47 Cristian-Fabian Bejan 158 Masculin 45-49 01:24:35
1 4 48 Cristina Badoiu 155 Feminin 45-49 01:24:38
2 5 49 Liliana Burghelea 167 Feminin 30-34 01:24:38
3 6 50 Laura Baciu 153 Feminin 30-34 01:25:36
9 45 51 Ciprian Rosu 223 Masculin 30-34 01:25:58
1 7 52 Ilinca Badoiu 154 Feminin 14-19 01:26:10
7 46 53 GEORGE BESLIU 159 Masculin 40-44 01:26:46
10 47 54 Viorel Biziru 163 Masculin 30-34 01:26:54
8 48 55 Claudiu Manole 202 Masculin 40-44 01:29:43
9 49 56 Dragos Petrescu 213 Masculin 40-44 01:29:43
2 8 57 Roxana Bituleanu 161 Feminin 45-49 01:29:58
7 50 58 Liviu Irimia 197 Masculin 45-49 01:30:18
8 51 59 Vlad Raducan 219 Masculin 25-29 01:30:36
1 9 60 Karin Petrescu 212 Feminin 35-39 01:30:51
11 52 61 Adrian Dorneanu 181 Masculin 35-39 01:31:02
10 53 62 Dragos Chivu 171 Masculin 40-44 01:31:25
11 54 63 Daniel Mereuta 206 Masculin 30-34 01:32:07
12 55 64 Catalin Radbata 217 Masculin 30-34 01:32:48
13 56 65 Catalin Atodiresei 152 Masculin 30-34 01:35:07
12 57 66 Geandan Rasid 221 Masculin 35-39 01:35:35
14 58 67 Adi Segal 226 Masculin 30-34 01:37:01
4 10 68 Cristina Bitiri 160 Feminin 30-34 01:39:44
8 59 69 Viorel Mocanu 245 Masculin 45-49 01:43:30
2 11 70 Andra Geanta 187 Feminin 25-29 01:45:42
1 60 71 Laurentiu Lupsa - Chitu 201 Masculin 50+ 01:47:17
2 12 72 Adriana Gabriela Dina 239 Feminin 35-39 01:48:04
3 13 73 Andra Runceanu 224 Feminin 35-39 01:48:55
9 61 74 Cristian David-Matei 178 Masculin 25-29 01:51:35
15 62 75 Radu Sprinceana 228 Masculin 30-34 01:53:13
5 14 76 Paula Livia Antochi 242 Feminin 30-34 01:53:19
6 15 77 Ana Maria Gordin 188 Feminin 30-34 02:00:11
3 16 78 Doina-Daniela Florea 184 Feminin 45-49 02:18:50
-- 63 -- Emil Bituleanu 162 Masculin 50+ DNF
-- 64 -- Iulian Manta 240 Masculin 35-39 DNS
-- 65 -- Adrian-Emil Tudorache 235 Masculin 25-29 DNS
-- 66 -- Venable John 199 Masculin 40-44 DNS
-- 67 -- Mihai Emil Isar 198 Masculin 35-39 DNS
-- 68 -- Danut Bogdan Enescu 183 Masculin 14-19 DNS
-- 69 -- Attila Daniel 177 Masculin 14-19 DNS
-- 70 -- Adrian Cretu 174 Masculin 25-29 DNS
-- 71 -- Florin Mihai Constantinescu 172 Masculin 40-44 DNS
-- 72 -- Marian Chiriac 170 Masculin 45-49 DNS
-- 73 -- Marius Bura 166 Masculin 40-44 DNS