Baneasa Trail Run ~ 2014

14 December 2014 Baneasa, Bucuresti, Romania

Cursa Semimaraton 21 km

Cronometrare BibChip Romania
Sursa rezultate www.trackmyrace.com
Moderator Gabriel Solomon
Tip Cursa amatori
C S G Athlete Bib Categorie Club Timp
1 1 1 Daniel Stroescu 795 M40-49 --- 01:18:24
1 2 2 Ionut Marian Purcea 531 M18-29 TTR 01:20:36
2 3 3 R?zvan Ene 552 M40-49 --- 01:21:16
1 4 4 Catalin Ionita 603 M30-39 --- 01:22:03
3 5 5 Ioan Moisa 698 M40-49 Liceul Tehnologic Specia... 01:24:28
2 6 6 Laurentiu Daniel Moga 757 M18-29 --- 01:24:58
1 7 7 Vlad Victor 731 M50+ Ro Club Maraton - City Grill 01:25:56
2 8 8 Dave Norman 1108 M30-39 --- 01:27:04
3 9 9 Mihai Serban 522 M30-39 --- 01:27:08
3 10 10 Adelin Udeanu 638 M18-29 --- 01:27:50
4 11 11 Marian Gheorghe 664 M40-49 Locomotiva Bucuresti 01:28:02
5 12 12 Florin Precup 604 M40-49 --- 01:28:08
4 13 13 Marcel Gavris 736 M30-39 Locomotiva Bucuresti 01:28:09
5 14 14 Florin Simion 1142 M30-39 RUNSILVANIA / PEGA... 01:29:19
6 15 15 Stelian Larga 537 M40-49 --- 01:29:46
6 16 16 Virgil Topirceanu 520 M30-39 --- 01:29:55
7 17 17 Paul Georgescu 724 M30-39 International British Scho.. 01:30:11
7 18 18 Robert Hewett 729 M40-49 Smartathletic 01:30:46
8 19 19 Octavian Andrei Ivanov 727 M30-39 --- 01:30:56
9 20 20 Daniel Mateescu 640 M30-39 --- 01:31:09
10 21 21 Ionel Rapotan 789 M30-39 --- 01:31:43
8 22 22 Bogdan Mihai Ionita 513 M40-49 Sportul Pentru Tine 01:32:09
9 23 23 Florin-Sebastian Ionita 566 M40-49 RO CLUB MARATON 01:32:19
10 24 24 Octavian Diaconu 607 M40-49 --- 01:32:54
11 25 25 Iulian Ionescu 780 M30-39 --- 01:33:26
12 26 26 Cosmin Bobonete 722 M30-39 Craiova Running Club 01:34:07
4 27 27 Bogdan Iacob 735 M18-29 --- 01:34:19
5 28 28 Andrei Popilian 536 M18-29 --- 01:34:29
1 1 29 Antonia Maris 715 F18-29 --- 01:34:46
6 29 30 Alexandru Dumitrescu 716 M18-29 --- 01:34:48
7 30 31 Cosmin Podariu 734 M18-29 JET POWER TEAM 01:35:23
11 31 32 Adrian Angelescu 528 M40-49 RO CLUB MARATON 01:35:49
12 32 33 Radu Zegrea 646 M40-49 RO CLUB MARATON 01:36:06
13 33 34 Iulian Moisa 760 M40-49 --- 01:36:06
2 2 35 Maria Magdalena Veliscu 502 F18-29 --- 01:36:50
13 34 36 Paulian Prajitura 568 M30-39 AdoraSportTeam 01:37:02
8 35 37 Victor Rotariu 681 M18-29 --- 01:38:32
9 36 38 George Vlada 1122 M18-29 --- 01:38:35
14 37 39 Ionut Neagoe 515 M30-39 --- 01:38:53
10 38 40 Cristian Gogu 1133 M18-29 HP 01:39:01
14 39 41 Daniel Arpinte 511 M40-49 --- 01:39:17
15 40 42 Nicolae Constantinescu 667 M30-39 --- 01:39:28
11 41 43 Cezar Ionut Chitu 538 M18-29 --- 01:39:46
12 42 44 Andrei Ignat 1114 M18-29 --- 01:39:46
13 43 45 Gheorghe Cucos 720 M18-29 --- 01:40:08
1 3 46 Hiroko Ogawa 1118 F50+ RO CLUB MARATON 01:40:16
16 44 47 Adrian Gheorghica 1135 M30-39 IaSi Urca 01:40:48
14 45 48 Adi Dumitru 542 M18-29 --- 01:41:08
17 46 49 Dan Sfetcu 591 M30-39 --- 01:41:19
15 47 50 Dan Emilian Georgescu 1121 M40-49 SANASPORT 01:41:26
15 48 51 Florin Miu 745 M18-29 --- 01:41:30
18 49 52 Florian Cosmin Biclea 601 M30-39 --- 01:41:32
16 50 53 Marius Gabriel Rott 767 M18-29 --- 01:41:48
19 51 54 Sebastian Popescu 634 M30-39 --- 01:41:54
17 52 55 Ciprian Ioan 597 M18-29 --- 01:42:03
16 53 56 Dorin Dragoi 749 M40-49 --- 01:42:07
20 54 57 Dragos Bufnila 635 M30-39 --- 01:42:19
21 55 58 Baptiste Hartz 792 M30-39 --- 01:42:42
22 56 59 Toma Bratu 509 M30-39 Montivagant 01:42:46
2 57 60 Adrian Mila 673 M50+ Time Trial Running 01:42:54
23 58 61 Mihai Ghita 525 M30-39 --- 01:42:54
24 59 62 Emil Ciuchi 723 M30-39 --- 01:43:06
18 60 63 Valentin Panait 524 M18-29 --- 01:43:09
17 61 64 Relu Boraciu 637 M40-49 --- 01:43:17
19 62 65 Adrian Bondrescu 579 M18-29 Warrior Gym 01:43:23
25 63 66 Retea Claudiu 671 M30-39 --- 01:43:42
20 64 67 Victor H?lm?gian 660 M18-29 --- 01:43:46
26 65 68 Stefan Andrei 730 M30-39 --- 01:44:05
18 66 69 Philip Walters 683 M40-49 --- 01:44:09
27 67 70 Mircea Jianu 546 M30-39 --- 01:44:43
19 68 71 Andrei Moldoveanu 592 M40-49 --- 01:45:01
20 69 72 Gabriel Grigore 777 M40-49 --- 01:45:23
21 70 73 Daniel Florin Petra 596 M18-29 --- 01:45:27
21 71 74 Florin Arseni 532 M40-49 --- 01:45:30
28 72 75 Florin Glinta 796 M30-39 Sport la orice varsta 01:46:03
29 73 76 Mihai Caltaru 543 M30-39 --- 01:46:05
30 74 77 Daniel George Ilinca 501 M30-39 Alergaciosii 01:46:45
31 75 78 Paul Catalin Panciu 782 M30-39 --- 01:47:10
22 76 79 Andrei Moiceanu 775 M18-29 --- 01:47:24
32 77 80 Romic? Oruz 694 M30-39 --- 01:47:27
33 78 81 Radu Georgescu 544 M30-39 Smartatletic 01:47:43
34 79 82 Gabriel Negreanu 726 M30-39 RO CLUB MARATON 01:48:05
35 80 83 Bogdan Nitulescu 626 M30-39 RO CLUB MARATON 01:48:07
23 81 84 Silviu Daniel Lazar 510 M18-29 --- 01:48:09
36 82 85 Bogdan Bragaru 583 M30-39 --- 01:48:09
37 83 86 Catalin Marin 791 M30-39 --- 01:48:48
3 4 87 Oana Gorduna 800 F18-29 HP 01:48:48
3 84 88 Daniel Sumalan 793 M50+ A.C.S.Sanatatea Ploiesti 01:48:57
22 85 89 Denis Doru?-Cre?u 696 M40-49 --- 01:48:59
24 86 90 Adrian-Emil Tudorache 752 M18-29 Pegas Triatlon Club 01:49:03
23 87 91 Gary Webster 526 M40-49 British School of Bucharest 01:49:05
25 88 92 Boby Popa 504 M18-29 --- 01:49:13
1 5 93 Andreea Ilie 564 F30-39 --- 01:49:14
24 89 94 Ilie Eugen 507 M40-49 --- 01:49:15
38 90 95 Eugen Tinca 655 M30-39 --- 01:49:23
25 91 96 Robert Ghitea 679 M40-49 locomotiva Bucuresti 01:49:51
26 92 97 Dragos Tocu 1104 M18-29 HP 01:49:58
26 93 98 Florentin Bengus 756 M40-49 --- 01:50:50
27 94 99 Manole Codreanu 677 M18-29 --- 01:50:52
27 95 100 George Valentin Roman 519 M40-49 --- 01:50:52
39 96 101 Valentin Vasile 721 M30-39 --- 01:51:07
40 97 102 Valentin Stefan 1109 M30-39 --- 01:51:11
28 98 103 Tiberiu Neagu 574 M18-29 --- 01:51:13
28 99 104 Lucian Geza Butkovits 633 M40-49 --- 01:51:37
41 100 105 Mihai Marinescu 1101 M30-39 HP 01:51:42
1 6 106 Didina Manole 697 F40-49 --- 01:52:24
42 101 107 Costin Tesedeanu 654 M30-39 --- 01:52:35
2 7 108 Luciana Cristea Basno 508 F30-39 --- 01:52:38
43 102 109 Paul Matei Putinica 512 M30-39 --- 01:52:38
44 103 110 Tudor Marin 645 M30-39 --- 01:52:44
29 104 111 Mihai Dragos Popescu 797 M40-49 --- 01:52:45
45 105 112 Olivier Gougeon 746 M30-39 --- 01:52:46
46 106 113 Marius Micodan 759 M30-39 --- 01:52:50
4 8 114 Ana-Maria Rosioara 773 F18-29 RO CLUB MARATON 01:52:54
30 107 115 Gabriel Georgescu 653 M40-49 Locomotiva Bucuresti 01:52:54
47 108 116 Victor Ion 1116 M30-39 --- 01:52:58
48 109 117 Sorin Marian Nita-Ciurea 754 M30-39 --- 01:52:58
49 110 118 Matei Bratu 692 M30-39 --- 01:52:59
50 111 119 Markus Bode 600 M30-39 --- 01:53:30
29 112 120 Cristian Constantinescu 505 M18-29 --- 01:53:50
51 113 121 Dinculita Laurentiu 613 M30-39 --- 01:54:05
31 114 122 Cristian Gruia 738 M40-49 --- 01:54:24
52 115 123 Ion Valeric? Dude 622 M30-39 --- 01:54:51
30 116 124 Stefan Lucian Duta 576 M18-29 --- 01:55:06
32 117 125 Geani Roberto Carasol 1111 M40-49 --- 01:55:11
31 118 126 Dan Thomas 1141 M18-29 --- 01:55:30
33 119 127 Gerard Eastwood 742 M40-49 --- 01:55:47
34 120 128 Vali Toma 701 M40-49 --- 01:55:49
32 121 129 Beniamin Dincuta 595 M18-29 --- 01:55:49
33 122 130 Razvan Ghita 784 M18-29 --- 01:55:49
53 123 131 Cristi Necula 758 M30-39 --- 01:55:54
35 124 132 Horia Constantinescu 514 M40-49 --- 01:55:57
54 125 133 George Surugiu 705 M30-39 Dual Motors 01:56:04
36 126 134 Florin Bogdan 788 M40-49 AFRISO 01:56:11
3 9 135 Florentina Bugu 702 F30-39 --- 01:56:21
55 127 136 Bogdan Brumbea 590 M30-39 --- 01:56:24
56 128 137 Ionut Uzea 781 M30-39 TODAY 01:56:40
34 129 138 Daniel Cirstoveanu 573 M18-29 --- 01:56:41
35 130 139 Ciprian Marginean 776 M18-29 --- 01:58:09
57 131 140 Bogdan Eugen Ionita 678 M30-39 --- 01:58:17
37 132 141 Marian Isac 1131 M40-49 Traiesc Sanatos 01:58:35
58 133 142 Bogdan Victor Barbu 741 M30-39 --- 01:58:35
59 134 143 Iulian Marin 1143 M30-39 --- 01:58:59
60 135 144 Alexandru Galeanu 1127 M30-39 --- 01:59:08
5 10 145 Cornelia - Florela Gaina 529 F18-29 --- 01:59:08
61 136 146 Daniel Bondrea 620 M30-39 --- 01:59:28
36 137 147 Mircea Buga 665 M18-29 --- 01:59:30
62 138 148 Vlad Zubcu 1112 M30-39 --- 01:59:45
38 139 149 Dave Cox 711 M40-49 Not so young but Fit men... 01:59:59
63 140 150 Filip Ologeanu 643 M30-39 nu am 02:00:00
64 141 151 Marian Logofatu 674 M30-39 --- 02:00:08
65 142 152 Dan Firac 778 M30-39 --- 02:00:18
37 143 153 Florin Vasile 558 M18-29 --- 02:00:22
2 11 154 Daniela Iliescu 1115 F40-49 --- 02:00:22
66 144 155 Ionut-Valentin Stuparu 625 M30-39 --- 02:00:31
38 145 156 Silviu - Gabriel Topoloi 517 M18-29 --- 02:00:32
6 12 157 Anca Zapodeanu 548 F18-29 No Limit Cycling Team 02:00:34
4 146 158 Emil Bituleanu 557 M50+ --- 02:00:42
39 147 159 Mircea-Eugen Sandu 686 M40-49 --- 02:01:06
40 148 160 Manuel Bajescu 585 M40-49 --- 02:01:20
7 13 161 Sorina-Mihaela Vlada 1123 F18-29 --- 02:01:21
67 149 162 Catalin State 608 M30-39 United Way 02:01:32
68 150 163 Radu Niculita 1120 M30-39 --- 02:01:37
69 151 164 Radu Blaga 553 M30-39 magia copiilor 02:01:44
41 152 165 Viorel-Nauris Balba 700 M40-49 --- 02:01:54
39 153 166 Dumitru Bogdan Ungureanu 790 M18-29 --- 02:02:02
70 154 167 Bernard Dragnea 713 M30-39 RO CLUB MARATON 02:02:09
71 155 168 Daniel Vieru 656 M30-39 --- 02:02:13
72 156 169 Constantin-Madalin Anghel 672 M30-39 --- 02:02:14
42 157 170 Vlad Hurduc 771 M40-49 Alergam de placere 02:02:48
73 158 171 Vlad Vasilescu 1129 M30-39 --- 02:02:48
8 14 172 Alexandra Radescu 747 F18-29 Hand2Hand 02:02:56
43 159 173 Bogdan Popovici 589 M40-49 Remabo Broker de Asig... 02:03:38
44 160 174 Florin Mihail Nan 606 M40-49 Veganerie 02:03:52
45 161 175 Cristian Circiumaru 618 M40-49 AdoraSportTeam 02:04:00
74 162 176 Emil Moise 518 M30-39 --- 02:04:05
9 15 177 Ana Maria Rizopol 580 F18-29 --- 02:04:07
4 16 178 Ana-Maria Zaharia 728 F30-39 Adrenalina 02:04:10
3 17 179 Dana Maria Timotin 605 F40-49 --- 02:04:17
40 163 180 Ionut Maga 733 M18-29 --- 02:04:33
41 164 181 Vlad Grigore 763 M18-29 --- 02:04:33
46 165 182 Niculae Rozalin 1136 M40-49 --- 02:04:58
75 166 183 Dan Neiciu 1134 M30-39 --- 02:05:00
10 18 184 Beatrice Mutu 682 F18-29 --- 02:05:02
76 167 185 Ovidiu Simon 1113 M30-39 --- 02:05:06
77 168 186 Gabriel Goaga 521 M30-39 --- 02:05:17
47 169 187 Daniel-Lucian Lupa 748 M40-49 --- 02:05:17
4 19 188 Anca Tifigiu 636 F40-49 --- 02:05:18
42 170 189 Ciprian Adrian Ion 650 M18-29 --- 02:05:24
5 20 190 Hannah Straw 785 F30-39 --- 02:05:32
78 171 191 Bogdan Vlad 565 M30-39 --- 02:05:47
79 172 192 Sergiu Opris 1144 M30-39 --- 02:05:50
80 173 193 Tudor Manea 699 M30-39 140 BPM 02:05:52
11 21 194 Mihaela Maria Biclea 602 F18-29 --- 02:05:54
6 22 195 Nicoleta Coman 695 F30-39 --- 02:06:12
81 174 196 Daniel Osmanovici 1105 M30-39 --- 02:06:48
43 175 197 R?zvan-Cristian Lupu 1106 M18-29 --- 02:06:48
48 176 198 Mircea Gheorghe 551 M40-49 RO CLUB MARATON 02:06:49
82 177 199 Daniel Olteanu 762 M30-39 --- 02:07:00
83 178 200 Alexandru Olaru 753 M30-39 --- 02:07:00
84 179 201 Liviu Nita 798 M30-39 HP 02:07:31
85 180 202 Mircea Spinei 612 M30-39 --- 02:08:00
44 181 203 Alexandru K. Kelerman 750 M18-29 --- 02:08:47
86 182 204 Liviu Becheanu 593 M30-39 --- 02:08:48
87 183 205 Razvan Teodorescu 770 M30-39 --- 02:08:52
88 184 206 Sandu Gilbert Petre 527 M30-39 --- 02:09:04
89 185 207 Iulian Stanciu 1145 M30-39 --- 02:09:27
7 23 208 Roxana-Maria Ghilt 710 F30-39 --- 02:09:42
8 24 209 Casandra Bischoff 764 F30-39 --- 02:10:06
12 25 210 Cristina Craiciu 540 F18-29 MereuPeDrum 02:10:24
45 186 211 Vladimir Grigorescu 779 M18-29 --- 02:10:24
5 26 212 Anne-Marie Hesmondhalgh 1140 F40-49 --- 02:10:30
9 27 213 Cristina Vieru 657 F30-39 --- 02:10:36
46 187 214 Tudor-Mihai Molie 688 M18-29 --- 02:10:42
90 188 215 Vlad Radoi 1110 M30-39 --- 02:10:52
49 189 216 Mihai Iancu 611 M40-49 SmartAtletic 02:11:14
91 190 217 Codrut Moldoveanu 737 M30-39 --- 02:11:30
5 191 218 Andrei Constantin 1138 M50+ --- 02:11:38
10 28 219 Daniela Babiuc 619 F30-39 --- 02:11:48
11 29 220 Andreia Grossu Mitrea 550 F30-39 --- 02:12:01
92 192 221 Constantin Ivas 668 M30-39 --- 02:12:20
12 30 222 Marilena Diculescu 669 F30-39 --- 02:12:30
6 193 223 Renato Mandache 621 M50+ CS Rapid Bucuresti - Ve... 02:14:01
93 194 224 Ion Daniel Popa 685 M30-39 --- 02:14:01
94 195 225 Bogdan Cristian Draghiciu 766 M30-39 --- 02:14:22
50 196 226 Cristian Albu 549 M40-49 Forest Runners 02:14:22
13 31 227 Alina Bilan 627 F30-39 RO CLUB MARATON 02:14:25
47 197 228 Vlad Bauer 1139 M18-29 --- 02:14:39
14 32 229 Florina Badescu 632 F30-39 --- 02:15:02
15 33 230 Gabriela Stanciu 675 F30-39 Jollie ville 02:15:20
95 198 231 Radu Sprinceana 1137 M30-39 --- 02:15:24
96 199 232 Dumitru Alaiba 631 M30-39 --- 02:15:31
48 200 233 Gabriel Gheorghe 707 M18-29 ORTEC CEE 02:15:58
16 34 234 Marinela Galeanu 1128 F30-39 --- 02:16:32
97 201 235 Toni Mihaila 1132 M30-39 --- 02:16:33
98 202 236 Ioan Cristian Constantinescu 642 M30-39 --- 02:17:29
6 35 237 Florina Mihai 740 F40-49 --- 02:17:31
49 203 238 Ionut Velciu 588 M18-29 --- 02:17:41
99 204 239 Razvan Dobrovici 714 M30-39 --- 02:17:55
50 205 240 Alex Circei 684 M18-29 Copimaj 02:18:10
13 36 241 Mihaela Berbece 690 F18-29 Time Trial Running 02:18:21
51 206 242 Ioan Catrea 1103 M18-29 HP 02:18:40
100 207 243 Sebastian Tcaciuc 560 M30-39 --- 02:19:19
51 208 244 Mugur Paun 615 M40-49 RO CLUB MARATON 02:20:13
52 209 245 Cristian Ionut Chirila 571 M18-29 --- 02:21:06
17 37 246 Iulia Gabriela Pasca 500 F30-39 RO CLUB MARATON 02:21:43
101 210 247 Cristian Muntean 594 M30-39 RO CLUB MARATON 02:21:43
102 211 248 Daniel Petre 639 M30-39 --- 02:21:55
53 212 249 Sorin C. Chineata 533 M18-29 --- 02:22:14
54 213 250 Mircea Ionita 587 M18-29 --- 02:22:23
14 38 251 Andreea Tanase 523 F18-29 --- 02:22:27
18 39 252 Elena Cristina Maracineanu 743 F30-39 --- 02:22:45
103 214 253 Miroslav Szuchanszki 561 M30-39 --- 02:22:58
19 40 254 Laura Mircea 787 F30-39 --- 02:23:31
104 215 255 Cyril Simon 786 M30-39 --- 02:23:32
105 216 256 Sorin Dragomir 1119 M30-39 --- 02:24:19
52 217 257 Mihai Ciobanu 769 M40-49 --- 02:24:19
55 218 258 Mihai Gheorghe 570 M18-29 --- 02:24:27
106 219 259 Sorin Vinturis 647 M30-39 RO CLUB MARATON 02:25:09
56 220 260 Razvan Badescu 708 M18-29 ORTEC CEE 02:25:45
53 221 261 Paul Paceoaga 719 M40-49 --- 02:26:01
57 222 262 Marin Codita 641 M18-29 --- 02:26:03
20 41 263 Tatiana Bulubica 535 F30-39 --- 02:26:09
7 42 264 Cecilia Elena Ciobanu 768 F40-49 --- 02:26:11
21 43 265 Lilica Corlan 689 F30-39 Dacii Sprinteni 02:26:31
22 44 266 Mihaela Rus 624 F30-39 --- 02:28:07
107 223 267 Ciprian Bivol 680 M30-39 --- 02:28:08
23 45 268 Andreea Bengus 755 F30-39 --- 02:28:19
8 46 269 Doina Filipas 744 F40-49 --- 02:28:29
108 224 270 Stefan Viorel Hantig 562 M30-39 --- 02:29:04
109 225 271 Ovidiu-Dorin Gorcea 783 M30-39 --- 02:29:30
9 47 272 Raluca Lupu 751 F40-49 Traiesc Sanatos 02:29:37
54 226 273 Dan Lupu 732 M40-49 --- 02:29:38
55 227 274 Adrian Mazilu 308 M40-49 --- 02:29:38
110 228 275 Ioan Alexandru Mihalcea 652 M30-39 --- 02:31:10
58 229 276 Dragos-Nicolae Raducanu 1126 M18-29 --- 02:31:30
15 48 277 Ioana Crisu 706 F18-29 ORTEC CEE 02:32:09
59 230 278 Valentin Draghici 670 M18-29 --- 02:32:14
16 49 279 Nicoleta Cristina Alexandru 1130 F18-29 --- 02:32:15
60 231 280 Radu Anghel 614 M18-29 --- 02:32:48
56 232 281 Andrei Contiu 623 M40-49 Cracaneii fracturati 02:33:31
111 233 282 Alexandru Minza 630 M30-39 SPORTER.MD 02:33:45
112 234 283 Tony Nechifor 609 M30-39 United Way 02:35:22
17 50 284 Ionela-Nicoleta Boldeiu 662 F18-29 --- 02:38:13
61 235 285 Serban Chiricescu 704 M18-29 --- 02:38:57
62 236 286 Daniel Mogin 703 M18-29 --- 02:39:35
10 51 287 Livia Stoia 563 F40-49 RO CLUB MARATON 02:39:53
24 52 288 Daniela Alazaroae 503 F30-39 --- 02:40:15
25 53 289 Simona Maria Rotaru 739 F30-39 --- 02:41:24
113 237 290 Florin Constantin Puica 1125 M30-39 --- 02:46:36
26 54 291 Adriana Miulescu 1117 F30-39 --- 02:47:29
27 55 292 Raluca Zaharia 545 F30-39 --- 02:51:25
28 56 293 Adriana Istrate 572 F30-39 RO CLUB MARATON 02:56:27
29 57 294 Valentina Frangu 649 F30-39 --- 02:56:29
114 238 295 Andrei Rosu 648 M30-39 --- 02:56:29
57 239 296 Sorin Bratu 651 M40-49 United Way Running Team 02:56:46
18 58 297 Loredana Gaina 569 F18-29 --- 02:57:35
115 240 298 Octav Ginghina 567 M30-39 GFP Rugby 02:58:02
-- -- -- Ben Riddle 1102 M18-29 --- DNF
-- -- -- Vlad Sageata 617 M18-29 AdoraSportTeam DNF
-- -- -- Maria Tanasescu 616 F30-39 --- DNS
-- -- -- Liliana Grigore 774 F40-49 --- DNS
-- -- -- Andrei Ivanoiu 599 M30-39 --- DNS
-- -- -- Dragos Comaneci 586 M18-29 --- DNS
-- -- -- Raluca Ramona Seciu 799 F18-29 HP DNS
-- -- -- Mihai Popescu 554 M30-39 --- DNS
-- -- -- Miguel Trindade 693 M40-49 --- DNS
-- -- -- Ionela Lixandru 506 F30-39 --- DNS
-- -- -- Bogdan Vicol 661 M18-29 --- DNS
-- -- -- Radu Traian Stoica 547 M18-29 --- DNS
-- -- -- Ina Dumitriu 794 F18-29 --- DNS
-- -- -- Raluca Nita 659 F30-39 --- DNS
-- -- -- Alexandru Postu 582 M30-39 --- DNS
-- -- -- Nick Cojocaru 628 M30-39 --- DNS
-- -- -- Eduard Ciubotaru 629 M30-39 --- DNS
-- -- -- Demostene-Dorinel Gheorghe 1124 M40-49 --- DNS
-- -- -- Ileana-Linda Bogos 610 F18-29 --- DNS
-- -- -- Alin Serban 578 M30-39 --- DNS
-- -- -- Cristina Simionescu 765 F18-29 --- DNS
-- -- -- Gabriel Madalin Ilie 516 M30-39 Quantum Sport DNS
-- -- -- Mihaela Hasu 581 F18-29 --- DNS
-- -- -- Claudia Pop 584 F30-39 --- DNS
-- -- -- Lucanu Gheorghe-Virgil 644 M40-49 --- DNS
-- -- -- Serban Damian 559 M40-49 RO CLUB MARATON DNS
-- -- -- Monica Baluta 725 F18-29 --- DNS
-- -- -- Adrian Tanasescu 709 M30-39 --- DNS
-- -- -- Sergiu Ioana 718 M30-39 --- DNS
-- -- -- Claudia Ungureanu 1107 F18-29 --- DNS
-- -- -- R?zvan Crainea 598 M18-29 ROSEdu DNS
-- -- -- Anca Popescu 575 F18-29 Festina Lente DNS
-- -- -- Andreea Zanfir 691 F18-29 --- DNS
-- -- -- Radu Condrea 541 M18-29 --- DNS
-- -- -- Dan Timofte 772 M30-39 --- DNS
-- -- -- Vasile Croitoru 530 M18-29 --- DNS
-- -- -- Radu Popescu 556 M18-29 Festina Lente DNS
-- -- -- Elena Baidan 717 F30-39 --- DNS
-- -- -- Gheorghe Popescu 555 M50+ Festina Lente DNS
-- -- -- Tudor-Cristian Marasescu 687 M30-39 Capgemini IBX DNS
-- -- -- Alex Papageorgiou 712 M40-49 --- DNS
-- -- -- Laurentiu Nita 658 M30-39 --- DNS
-- -- -- Tatian Diaconu 534 M30-39 --- DNS
-- -- -- Marius Claudiu Iatan 676 M40-49 --- DNS