BikeXpert Alpine Challenge & Campionatul National de XCM ~ 2018

08 September 2018 Pucioasa, judetul Dâmbovița, Romania

Cursa Maraton

Cronometrare Cronometraj.ro
Tip Cursa amatori
C S G Athlete Bib Categorie Timp
1 1 1 Molnár Ede 14 Elite Masculin
2 2 2 Crista Daniel 4 Elite Masculin
3 3 3 Kelemen Arpad 1 Elite Masculin
4 4 4 Stancu Alex 10 Elite Masculin
5 5 5 Duca Bogdan 2 Elite Masculin
6 6 6 Stan George Cristian 9 Elite Masculin
7 7 7 Dumitrescu Gerhard 12 Elite Masculin
8 8 8 Cojanu Andrei 53 Elite Masculin
9 9 9 József Attila Málnási 3 Elite Masculin
1 10 10 Comișan Ciprian 29 M 19-29A
2 11 11 Bălăucă George-Sergiu 23 M 19-29A
3 12 12 Mititelu Andrei Nicolae 27 M 19-29A
1 13 13 Mitru Dan 51 M 30-39A
2 14 14 Bostan Daniel 25 M 30-39A
4 15 15 Schmidt Roland 46 M 19-29A
1 16 16 Marius Ionascu 39 M 40-49A
3 17 17 Lehaci Daniel 108 M 30-39A
10 18 18 Pal Horia 5 Elite Masculin
2 19 19 Marculescu Lucian 62 M 40-49A
5 20 20 Banescu Andrei 79 M 19-29A
4 21 21 Mocanu Eugen 37 M 30-39A
6 22 22 Grec Georgian 36 M 19-29A
5 23 23 Miron Elisei 11 M 30-39A
3 24 24 Vestemean Romulus 40 M 40-49A
4 25 25 Jidovu Cristian 41 M 40-49A
6 26 26 Vlad Urzica 67 M 30-39A
7 27 27 Jipa Razvan-Andrei 68 M 19-29A
8 28 28 Duta Ionel 16 M 19-29A
5 29 29 Cociuba Teo 20 M 40-49A
7 30 30 Radu Diaconescu 43 M 30-39A
8 31 31 Muresan Florin 33 M 30-39A
1 32 32 Pal Eugen Stefan 17 M 50+A
9 33 33 Pal Bogdan Sebastian 34 M 30-39A
10 34 34 Iancu Valentin 109 M 30-39A
9 35 35 Stanciu Iustin 80 M 19-29A
11 36 36 Bratucu Adrian 18 M 30-39A
12 37 37 Simionescu Daniel 87 M 30-39A
13 38 38 Tanase Madalin 96 M 30-39A
1 1 39 Hilbert Suzanne 6 Elite Feminin
14 39 40 Peterfi Arpad 81 M 30-39A
15 40 41 Toncu Ionut 63 M 30-39A
6 41 42 Manastireanu George 82 M 40-49A
16 42 43 Tebeica Tiberiu 49 M 30-39A
7 43 44 Gheduzzi Ulisse 74 M 40-49A
10 44 45 Patriche Mihai 92 M 19-29A
17 45 46 Serbu Victor 72 M 30-39A
2 2 47 Bondor Salome 7 Elite Feminin
18 46 48 Mahu Gabriel 110 M 30-39A
19 47 49 Ghita Bogdan Nicolae 73 M 30-39A
20 48 50 Ionescu Teodor Cosmin 69 M 30-39A
21 49 51 Tiru Ovidiu 30 M 30-39A
22 50 52 Stoica Radu 47 M 30-39A
1 3 53 Vulpe Alexandra 22 Feminin 19+ ani
23 51 54 Nicorescu Mihai 97 M 30-39A
24 52 55 Cociuba Sebastian 99 M 30-39A
8 53 56 Hodorogea Costică 93 M 40-49A
25 54 57 Olariu Vlad 91 M 30-39A
2 4 58 Titei Doina 21 Feminin 19+ ani
26 55 59 Abrudan Mihai 78 M 30-39A
9 56 60 Dorca Florin 101 M 40-49A
10 57 61 Voica Mihai 83 M 40-49A
27 58 62 Ciprian Jiga 89 M 30-39A
28 59 63 Burlacu George-Iulian 64 M 30-39A
29 60 64 Popescu Cristian Ionut 15 M 30-39A
30 61 65 Caba Ciprian 94 M 30-39A
31 62 66 Sararu Andrei 100 M 30-39A
32 63 67 Smochina Cristian 76 M 30-39A
11 64 68 Balcu Marian 85 M 40-49A
12 65 69 Bivol Eduard 61 M 40-49A
33 66 70 Halalai Florin 102 M 30-39A
34 67 71 Costea Daniel 24 M 30-39A
11 68 72 Toderici Nicolae 77 M 19-29A
13 69 73 Mataoanu Catalin 66 M 40-49A
35 70 74 Manole Liviu 70 M 30-39A
14 71 75 Cosac Vasile 106 M 40-49A
36 72 76 Dobre Andrei 88 M 30-39A
15 73 77 Macovei Romeo 107 M 40-49A
37 74 78 Rusu Daniel 75 M 30-39A
16 75 79 Boncea Ion 42 M 40-49A
12 76 80 Grigorescu Alin 86 M 19-29A
13 77 81 Cicu Razvan 98 M 19-29A
38 78 82 Sirbu Vlad 90 M 30-39A
39 79 83 Georgescu Andrei 95 M 30-39A
17 80 84 Stan Adrian 105 M 40-49A
14 81 85 Nitu Ionut-Adrian 84 M 19-29A
18 82 86 Diaconescu George 103 M 40-49A
-- -- -- Antofi Marius 65 M 30-39A DNF
-- -- -- Bonta Karina 8 Elite Feminin DNF
-- -- -- Baltes Cora 28 Feminin 19+ ani DNF
-- -- -- Mihaiescu Ionut 45 M 30-39A DNF
-- -- -- Dobre Vlad 13 Elite Masculin DNS
-- -- -- Rimniceanu Roxana 19 Feminin 19+ ani DNS
-- -- -- Sebastian Laurentiu Marin 26 M 19-29A DNS
-- -- -- Muntean Paul Sebastian 31 M 19-29A DNS
-- -- -- Nagy Tiberiu 32 M 30-39A DNS
-- -- -- Mura Istvan 35 M 30-39A DNS
-- -- -- Serachitopol Monica 44 Feminin 19+ ani DNS
-- -- -- Moldovan Claudiu 48 M 30-39A DNS
-- -- -- Iuhasz David 50 M 19-29A DNS
-- -- -- Madaras Attila 52 Elite Masculin DNS