Timișoara City Marathon - 2019

27 October 2019 Timișoara, Romania

Cursa Crosul “Poarta Forforosa” - 10km

Cronometrare Linia de Sosire
Tip Cursa amatori
C S G Athlete Bib Categorie Timp
1 1 1 Kanizsay Levente 1205 10KmM 14-29A
1 2 2 TIMIS GELU-VIOREL 1083 10KmM 30-39A
2 3 3 Pauliuc Constantin-Iulian 1055 10KmM 14-29A
2 4 4 Octav Ferche 1250 10KmM 30-39A
3 5 5 Manoila Viktor 1225 10KmM 30-39A
1 6 6 Zagrean Aurelian 1120 10KmM 40-49A
2 7 7 Anderwald Robert 1042 10KmM 40-49A
3 8 8 Ciui Cornel 1199 10KmM 40-49A
4 9 9 Smultea Sorin 1084 10KmM 30-39A
1 1 10 Claudia Bugari Isabella 1094 10KmF 14-29A
2 2 11 Carabas Camelia 1227 10KmF 14-29A
1 10 12 Balica Gheorghe 1119 10KmM 50-99A
4 11 13 ICMA ION 1061 10KmM 40-49A
3 3 14 Zaro Denisa 1047 10KmF 14-29A
5 12 15 Negrea Mihai 1098 10KmM 40-49A
4 4 16 Stefanescu Gilda 1035 10KmF 14-29A
5 13 17 Pruna Mihai 1248 10KmM 30-39A
6 14 18 MAXIM Sorin 1169 10KmM 40-49A
3 15 19 SECHEL ANDREI 1238 10KmM 14-29A
6 16 20 Andrei Morar Claudiu 1213 10KmM 30-39A
7 17 21 Gabor Radu 1231 10KmM 30-39A
8 18 22 Canciu Paul 1197 10KmM 30-39A
4 19 23 Cocota Dan-Cristian 1060 10KmM 14-29A
2 20 24 de Kiewit Pieter 1217 10KmM 50-99A
7 21 25 Bako Daniel 1174 10KmM 40-49A
5 22 26 Ghita Darius 1160 10KmM 14-29A
8 23 27 Luputi Laurentiu 1132 10KmM 40-49A
9 24 28 Bumbuc George 1140 10KmM 30-39A
9 25 29 Iosif Laurentiu 1161 10KmM 40-49A
10 26 30 Bouros Florin 1010 10KmM 30-39A
11 27 31 Daniel Mihai Baditoiu 1266 10KmM 30-39A
10 28 32 BIRO CAROL 1149 10KmM 40-49A
12 29 33 Cretu Alin 1135 10KmM 30-39A
3 30 34 Ilona Ioan 1136 10KmM 50-99A
4 31 35 Botos Florin 1218 10KmM 50-99A
13 32 36 Cretu Victor 1026 10KmM 30-39A
11 33 37 Barath Razvan 1241 10KmM 40-49A
1 5 38 Acsinte Paula 1186 10KmF 30-39A
6 34 39 Marinescu Alexandru 1009 10KmM 14-29A
7 35 40 MAXIM MIHAI 1230 10KmM 14-29A
12 36 41 Cosmin Tudor Stefan 1253 10KmM 40-49A
13 37 42 Joița Cristian 1117 10KmM 40-49A
2 6 43 Stefania Koska Ramona 1125 10KmF 30-39A
14 38 44 Senyei György 1066 10KmM 40-49A
14 39 45 Bagosi Ovidiu 1095 10KmM 30-39A
15 40 46 Teleoaca Silviu 1016 10KmM 40-49A
15 41 47 Posorovaschi Florin-Dorin 1144 10KmM 30-39A
16 42 48 Giurita Cosmin 1247 10KmM 30-39A
16 43 49 Cucui-Cozma Alexandru 1093 10KmM 40-49A
17 44 50 Hizo Tibor 1068 10KmM 40-49A
18 45 51 Selegean Mihai 1031 10KmM 40-49A
3 7 52 Andriescu Adina 1029 10KmF 30-39A
17 46 53 Petresc Ciprian 1091 10KmM 30-39A
18 47 54 Salagean Cosmin 1023 10KmM 30-39A
5 48 55 Mate Cristian 1200 10KmM 50-99A
4 8 56 Joița Carmina 1116 10KmF 30-39A
19 49 57 Vinatoru Sebastian 1246 10KmM 30-39A
5 9 58 Cecilia Nicu Denisa 1226 10KmF 14-29A
20 50 59 Gemanar Vasile 1142 10KmM 30-39A
1 10 60 Blaj Erika 1028 10KmF 50-99A
21 51 61 Ion Radu 1075 10KmM 30-39A
19 52 62 Selegean Vintila 1008 10KmM 40-49A
5 11 63 Saulescu Cristina 1048 10KmF 30-39A
20 53 64 Bure Lucian 1102 10KmM 40-49A
8 54 65 Saad Younis 1268 10KmM 14-29A
9 55 66 Costea Gabriel 1162 10KmM 14-29A
6 12 67 MARIA CHISEVESCU DORINA 1034 10KmF 30-39A
6 56 68 Bosina Alexandru 1104 10KmM 50-99A
7 13 69 Lorincz Oana 1002 10KmF 30-39A
21 57 70 Nicolae Racasan Ciprian 1087 10KmM 40-49A
10 58 71 Lazarov Daniel 1080 10KmM 14-29A
6 14 72 Muntean Dariana 1039 10KmF 14-29A
11 59 73 Fabian Mario Mara 1012 10KmM 14-29A
22 60 74 Filimon Ciprian 1207 10KmM 40-49A
22 61 75 Bizian Razvan 1209 10KmM 30-39A
8 15 76 Negru Olivia 1065 10KmF 30-39A
23 62 77 Nicolae Geroez Gabriel 1041 10KmM 40-49A
1 16 78 daciana toader 1261 10KmF 40-49A
2 17 79 Ioana Olariu Daniela 1128 10KmF 40-49A
12 63 80 Tirica Claudiu 1148 10KmM 14-29A
9 18 81 Mancos Tatiana 1077 10KmF 30-39A
24 64 82 Viorel Mara 1011 10KmM 40-49A
10 19 83 Pogan Sanda 1251 10KmF 30-39A
25 65 84 Dulca Alexandru 1079 10KmM 40-49A
11 20 85 Nistor Ioana 1181 10KmF 30-39A
23 66 86 Efros Ion 1195 10KmM 30-39A
24 67 87 Mercioiu Marius 1168 10KmM 30-39A
25 68 88 Kozma Lorant 1176 10KmM 30-39A
12 21 89 Balan Adela 1194 10KmF 30-39A
13 22 90 Cerna Ioana 1243 10KmF 30-39A
13 69 91 Nicoara Sebastian 1193 10KmM 14-29A
2 23 92 Georgeta Suteu Monica 1052 10KmF 50-99A
7 24 93 Munteanu Amelia 1007 10KmF 14-29A
26 70 94 Ciochia Daniel 1074 10KmM 40-49A
27 71 95 Sorandaru Ciprian 1021 10KmM 40-49A
14 25 96 Parvu Lavinia 1118 10KmF 30-39A
26 72 97 David Rares 1188 10KmM 30-39A
15 26 98 Szilágyi Borbála 1198 10KmF 30-39A
27 73 99 Constantin ILIE Vlad 1022 10KmM 30-39A
7 74 100 Pitar Emil 1137 10KmM 50-99A
28 75 101 Cramba Daniel 1232 10KmM 30-39A
14 76 102 Adrian Tudor Stan 1269 10KmM 14-29A
29 77 103 Sergiu Califar 1270 10KmM 30-39A
16 27 104 Vestemean Cerasela 1165 10KmF 30-39A
30 78 105 Magda Cristian 1179 10KmM 30-39A
31 79 106 Dekan Claudiu 1223 10KmM 30-39A
3 28 107 Grigoras Ana 1265 10KmF 40-49A
4 29 108 BLEDEA BIBIANA 1143 10KmF 40-49A
28 80 109 Adrian Lazarutiu 1249 10KmM 40-49A
32 81 110 Ilchi Bogdan 1092 10KmM 30-39A
17 30 111 Anculia Giorgiana 1070 10KmF 30-39A
18 31 112 Bulgaru Andreea-Snejana 1234 10KmF 30-39A
3 32 113 Sie Francoise 1240 10KmF 50-99A
5 33 114 Marioara Vasilie 1124 10KmF 40-49A
4 34 115 Bej Lidia 1154 10KmF 50-99A
6 35 116 Moisa Alina 1126 10KmF 40-49A
33 82 117 PEPU MARIUS 1020 10KmM 30-39A
34 83 118 Marian Gheorgheci 1262 10KmM 30-39A
35 84 119 Dragulescu Razvan 1228 10KmM 30-39A
8 36 120 Ion Roxana-Valentina 1123 10KmF 14-29A
19 37 121 Molinger Popa Mirona 1156 10KmF 30-39A
29 85 122 Szilard Kuglis Mihai 1173 10KmM 40-49A
7 38 123 Cardos Denisa 1229 10KmF 40-49A
20 39 124 Badescu Ruxandra 1121 10KmF 30-39A
30 86 125 Badescu Dan 1122 10KmM 40-49A
15 87 126 Ciapa Cristian 1024 10KmM 14-29A
36 88 127 Pantea Ovidiu 1203 10KmM 30-39A
5 40 128 Suciu Constanta 1108 10KmF 50-99A
21 41 129 BRANCOV Slageana 1163 10KmF 30-39A
8 89 130 Pop Emil 1211 10KmM 50-99A
9 42 131 Deac Silvana 1235 10KmF 14-29A
9 90 132 Radoslav Dan 1129 10KmM 50-99A
31 91 133 LOREDAN STOIA ILIE 1103 10KmM 40-49A
8 43 134 Iszlay Reka 1139 10KmF 40-49A
32 92 135 Farkas Árpád 1037 10KmM 40-49A
9 44 136 Goga Cosmina 1201 10KmF 40-49A
37 93 137 Lupu Daniel 1184 10KmM 30-39A
10 45 138 Casiana Miscu Emanuela 1183 10KmF 14-29A
6 46 139 Moise Mihaela 1069 10KmF 50-99A
33 94 140 Botu Bogdan 1062 10KmM 40-49A
22 47 141 Turneanu Mirabela 1112 10KmF 30-39A
23 48 142 Maria Manoaica Mara 1242 10KmF 30-39A
16 95 143 Prisacariu Bogdan 1134 10KmM 14-29A
38 96 144 Ungureanu Codrut 1236 10KmM 30-39A
39 97 145 Caragea Alin 1175 10KmM 30-39A
24 49 146 Flavia Avram Mihaela 1096 10KmF 30-39A
25 50 147 Lukacs Ana 1088 10KmF 30-39A
7 51 148 Celia Slusarciuc Simona 1170 10KmF 50-99A
26 52 149 Adam Manuela 1054 10KmF 30-39A
27 53 150 NEAGUL LILIANA 1151 10KmF 30-39A
17 98 151 Tudora Andrei 1032 10KmM 14-29A
18 99 152 Toacă Arin 1204 10KmM 14-29A
10 54 153 Sturz Sanda 1202 10KmF 40-49A
28 55 154 Negrea Magdalena 1237 10KmF 30-39A
40 100 155 Negrea Adrian 1138 10KmM 30-39A
41 101 156 Muntean Alexandru 1058 10KmM 30-39A
29 56 157 Gogoasa Dan 1159 10KmF 30-39A
42 102 158 Radu Stefan 1191 10KmM 30-39A
10 103 159 Potra Nicolae 1110 10KmM 50-99A
30 57 160 Dzamba Lavinia 1127 10KmF 30-39A
43 104 161 Mirauta Ovidiu 1222 10KmM 30-39A
44 105 162 Nanu Mircea 1106 10KmM 30-39A
11 58 163 Adriana Popa Nicoleta 1067 10KmF 40-49A
31 59 164 KUSZTORA KINGA 1033 10KmF 30-39A
45 106 165 Guillaume Sie 1260 10KmM 30-39A
34 107 166 Mouyrin Jean 1013 10KmM 40-49A
32 60 167 Ispasoiu Carmen 1190 10KmF 30-39A
46 108 168 Lacatusu Florin 1164 10KmM 30-39A
19 109 169 Celovschi Andrei 1063 10KmM 14-29A
33 61 170 Sumedre Maria 1171 10KmF 30-39A
8 62 171 Pop Diana 1210 10KmF 50-99A
47 110 172 Mariniuc Ionut 1178 10KmM 30-39A
20 111 173 Pascotescu Alexandru 1177 10KmM 14-29A
48 111 174 Trion Marius 1208 10KmM 30-39A
34 63 175 Miron Teodora 1221 10KmF 30-39A
9 64 176 Alina Cucu Ana 1252 10KmF 50-99A
12 65 177 Țopescu Elisabeta 1053 10KmF 40-49A
11 66 178 Fetecău Ioana 1220 10KmF 14-29A
35 67 179 Cosoroaba Raluca 1059 10KmF 30-39A
36 68 180 Mariniuc Miriam 1187 10KmF 30-39A
21 113 181 Cirin Liviu 1233 10KmM 14-29A
11 114 182 Upton Larry 1130 10KmM 50-99A
49 115 183 Damian Dan 1133 10KmM 30-39A
50 116 184 Nicolin Dragan 1040 10KmM 30-39A
13 69 185 Silas Natalia 1114 10KmF 40-49A
51 117 186 Maneran Adrian 1099 10KmM 30-39A
22 118 187 Iancu Ionut 1172 10KmM 14-29A
12 70 188 Astrid Lovasz Evelyn 1182 10KmF 14-29A
13 71 189 Bianca Pasarica Andreea 1051 10KmF 14-29A
23 119 190 Luca Marius 1147 10KmM 14-29A
14 72 191 Gombos Kinga 1157 10KmF 40-49A
12 120 192 Nacsa Tibor 1264 10KmM 50-99A
15 73 193 Dusan Veronica 1100 10KmF 40-49A
37 74 194 Surubaru Oana 1158 10KmF 30-39A
24 121 195 Butoi Alexandru 1185 10KmM 14-29A
16 75 196 Ioana Anghel 1263 10KmF 40-49A
17 76 197 POPOVICI SIMONA-SANDA 1111 10KmF 40-49A
52 122 198 Muntianu Robert 1082 10KmM 30-39A
35 123 199 David Miodrag 1017 10KmM 40-49A
25 124 200 Virtosu Bogdan 1192 10KmM 14-29A
36 125 201 Schiller Fryderyk 2180 10KmM 40-49A
38 77 202 Isar Mira 1064 10KmF 30-39A
39 78 203 Simionescu Ruxandra 1146 10KmF 30-39A
37 126 204 Chirila Adrian 1030 10KmM 40-49A
53 127 205 Popa Vlad 1131 10KmM 30-39A
40 79 206 Paleacu Laura 1216 10KmF 30-39A
41 80 207 Tita Alexandra 1109 10KmF 30-39A
14 81 208 Iordăchescu Anca 1145 10KmF 14-29A
54 128 209 Bazhwal Soleiman 1076 10KmM 30-39A
38 129 210 Murgan Raul 1086 10KmM 40-49A
15 82 211 Jarcov Slavita 1212 10KmF 14-29A
16 83 212 Grigorici Ramona 1215 10KmF 14-29A
17 84 213 Rombeaut Servane 1027 10KmF 14-29A
18 85 214 Liberatore Céline 1113 10KmF 14-29A
55 130 215 Mihai Lăzurean Darius 1206 10KmM 30-39A
19 86 216 PRATA DANA-ELENA 1153 10KmF 14-29A
42 87 217 Ionescu Alina 1152 10KmF 30-39A
56 131 218 Borlean Ovidiu 1004 10KmM 30-39A
57 132 219 CIMPOESU IOAN-BOGDAN 1150 10KmM 30-39A
18 88 220 Iacob Rodica 1196 10KmF 40-49A
58 133 221 Mercea Bogdan 1166 10KmM 30-39A
59 134 222 Biris Calin 1044 10KmM 30-39A
39 135 223 Galea Florin 1043 10KmM 40-49A
13 136 224 Bărburescu Tiberiu 1141 10KmM 50-99A
60 137 225 Zekany Alexandru 1244 10KmM 30-39A
20 89 226 Mariana Crețu Alina 1081 10KmF 14-29A
21 90 227 Cosmina Bălan Alexia 1045 10KmF 14-29A
19 91 228 Monica Turic 1071 10KmF 40-49A
26 138 229 Shadie Fteme 1267 10KmM 14-29A
10 92 230 Oprea Corina 1245 10KmF 50-99A
40 139 -- Zegheanu Nicu 1038 10KmM 40-49A DNF
40 139 -- Valentin Mocan Ioan 1239 10KmM 40-49A DNF
61 139 -- Calomfirescu Radu 1057 10KmM 30-39A DNF
61 139 -- Craciun Adrian 1167 10KmM 30-39A DNF
61 139 -- Marius Mierea Cosmin 1219 10KmM 30-39A DNF
27 139 -- Vilceanu Ciprian 1018 10KmM 14-29A DNF
43 93 -- Manoila Cristina 1224 10KmF 30-39A DNF
22 93 -- Uivarosan Cristina 1105 10KmF 14-29A DNF
22 93 -- Rus Ana 1097 10KmF 14-29A DNF
22 93 -- Boboruta Alina 1155 10KmF 14-29A DNF