BikeXpert Alpine Challenge ~ 2020

17 October 2020 Pucioasa, judetul Dâmbovița, Romania

Cursa Traseul Lung

Cronometrare Cronometraj.ro
Tip Cursa amatori
C S G Athlete Bib Categorie Timp
1 1 1 Duca Bogdan 2 Elite Masculin
2 2 2 Molnár Ede 6 Elite Masculin
3 3 3 Logigan Lucian 1 Elite Masculin
4 4 4 Stan George Cristian 7 Elite Masculin
1 5 5 Husariu Alexandru-Sabin 43 M 19-29A
1 6 6 Vlad Urzica 45 M 1( 30-39A
2 7 7 Ureche Iosif 44 M 1( 30-39A
5 8 8 Cazaceanu Tudor 4 Elite Masculin
2 9 9 Duta Ionel 50 M 19-29A
3 10 10 Andrei Cristian Pop 28 M 1( 30-39A
4 11 11 Mocanu Eugen 17 M 1( 30-39A
1 12 12 Vestemean Romulus 32 M 2( 40- 49A
2 13 13 Neaga Lucian 35 M 2( 40- 49A
5 14 14 Diaconescu Radu 21 M 1( 30-39A
6 15 15 Nandi Csender 112 M 1( 30-39A
7 16 16 Jipa Razvan-Andrei 20 M 1( 30-39A
3 17 17 Marin Marian 38 M 2( 40- 49A
3 18 18 Balauca George-Sergiu 53 M 19-29A
4 19 19 Bratucu Adrian 31 M 2( 40- 49A
4 20 20 Buse Victor 101 M 19-29A
5 21 21 Patriche Mihai 52 M 19-29A
6 22 22 Vlad Pãcurar 3 Elite Masculin
5 23 23 Jidovu Cristian 29 M 2( 40- 49A
8 24 24 Simion Sabin 22 M 1( 30-39A
9 25 25 Silviu Balan 109 M 1( 30-39A
10 26 26 Simionescu Daniel 108 M 1( 30-39A
11 27 27 Dumitrescu Andrei 113 M 1( 30-39A
6 28 28 Manastireanu George 114 M 2( 40- 49A
7 29 29 Gheduzzi Ulisse 116 M 2( 40- 49A
6 30 30 Stefan Mintuleasa Mintuleasa 46 M 19-29A
12 31 31 Sighiartau Otniel 47 M 1( 30-39A
1 1 32 Bondor Salome 14 Elite Feminin
1 32 33 Rod Esben 41 M 3( 50A+
8 33 34 Gavrila Doru 81 M 2( 40- 49A
13 34 35 Anghelache Laurentiu 87 M 1( 30-39A
14 35 36 Laszlo Csongor 19 M 1( 30-39A
15 36 37 Ghita Bogdan Nicolae 103 M 1( 30-39A
16 37 38 Predica Dan 100 M 1( 30-39A
17 38 39 Vrăbiuță Cristian 77 M 1( 30-39A
18 39 40 Nagy Tiberiu 24 M 1( 30-39A
19 40 41 Razvan Drutau 71 M 1( 30-39A
20 41 42 Talpes Octavian 51 M 1( 30-39A
2 42 43 Pruteanu Constantin 76 M 3( 50A+
2 2 44 Suzanne Hilbert 16 Elite Feminin
7 43 45 Mihai Biolan 94 M 19-29A
3 44 46 Boncea Ion 42 M 3( 50A+
4 45 47 Verigeanu Victor Victor Catalin 72 M 3( 50A+
21 46 48 Tincu Razvan 92 M 1( 30-39A
22 47 49 Serbu Victor 80 M 1( 30-39A
23 48 50 Andrei Ciprian 82 M 1( 30-39A
8 49 51 Agoston Tamas 120 M 19-29A
9 50 52 Tichescu Martin 104 M 19-29A
9 51 53 Cretulescu Mihai 91 M 2( 40- 49A
3 3 54 Noémi Lupuj 15 Elite Feminin
1 4 55 Rimniceanu Roxana 55 F 19A+
10 52 56 Raneti Dan 73 M 2( 40- 49A
-- -- -- Cristea David 5 Elite Masculin DNF
-- -- -- Toncu Ionut 23 M 1( 30-39A DNF
-- -- -- Popa Alexandru Marian 25 M 1( 30-39A DNF
-- -- -- Popescu Cristian Ionut 26 M 1( 30-39A DNF
-- -- -- Cociuba Teo 33 M 2( 40- 49A DNF
-- -- -- Buriac Radu 34 M 2( 40- 49A DNF
-- -- -- Cristea Felix 36 M 2( 40- 49A DNF
-- -- -- Stoica Radu 39 M 2( 40- 49A DNF
-- -- -- Baltes Cora 54 F 19A+ DNF
-- -- -- Bradeanu John 75 M 1( 30-39A DNF
-- -- -- Stoean Andrei 78 M 1( 30-39A DNF
-- -- -- Diaconescu George 85 M 2( 40- 49A DNF
-- -- -- Oprea Laurentiu 86 M 2( 40- 49A DNF
-- -- -- Sigartau Lemuel 95 M 1( 30-39A DNF
-- -- -- Parcata Daniel Bogdan 105 M 1( 30-39A DNF
-- -- -- Furceanu Marius 107 M 1( 30-39A DNF
-- -- -- Hajdu Leonard 115 M 2( 40- 49A DNF
-- -- -- Cujbescu Alexandru 117 M 2( 40- 49A DNF
-- -- -- Prisecaru Adrian 118 M 1( 30-39A DNF
-- -- -- Motoc Robert 9 Elite Masculin DNS
-- -- -- Grosu Eduard 10 Elite Masculin DNS
-- -- -- Georgescu Paul 11 Elite Masculin DNS
-- -- -- Girbacea Miruna 13 Elite Feminin DNS
-- -- -- Attila Madaras 18 M 1( 30-39A DNS
-- -- -- Tebeica Tiberiu 27 M 1( 30-39A DNS
-- -- -- Ferenc Ilyes 30 M 2( 40- 49A DNS
-- -- -- Veres Ioan 37 M 2( 40- 49A DNS
-- -- -- Pal Eugen Stefan 40 M 3( 50A+ DNS
-- -- -- Constantin Tatu 49 M 1( 30-39A DNS
-- -- -- Sighiartau Doru 57 M 2( 40- 49A DNS
-- -- -- Gheorghe Orlando 83 M 2( 40- 49A DNS
-- -- -- Graur Marian Costel 84 M 2( 40- 49A DNS
-- -- -- Manole Liviu 88 M 1( 30-39A DNS
-- -- -- Barla Dan Alin 90 M 1( 30-39A DNS
-- -- -- Matei Catalin Ion 97 M 2( 40- 49A DNS
-- -- -- Campian Horatiu 98 M 2( 40- 49A DNS
-- -- -- Iancu Valentin 102 M 1( 30-39A DNS
-- -- -- Diaconescu Marius 106 M 2( 40- 49A DNS
-- -- -- Neacsa Marius 110 M 2( 40- 49A DNS
-- -- -- Marculescu Lucian 111 M 2( 40- 49A DNS
-- -- -- Trihenea Adi Gabriel 121 M 2( 40- 49A DNS