BikeXpert Alpine Challenge ~ 2020

17 October 2020 Pucioasa, judetul Dâmbovița, Romania

Cursa Traseul Scurt

Cronometrare Cronometraj.ro
Tip Cursa amatori
C S G Athlete Bib Categorie Timp
1 1 1 Hozat Elias 464 Cadeti masculin
2 2 2 Vacarescu Aurel Antonio 406 Cadeti masculin
3 3 3 Ilie Alexandru Andrei 415 Cadeti masculin
1 4 4 Costache Calin Radu 506 B 13-14A
1 5 5 Olariu Daniel 407 Masculin 18+
2 6 6 Coliba Dragos 433 Masculin 18+
4 7 7 Veștemean David 465 Cadeti masculin
3 8 8 Cosac Vasile 389 Masculin 18+
5 9 9 Doroga David 504 Cadeti masculin
2 10 10 Tita Andrei Stefan 501 B 13-14A
6 11 11 Arama Dragos Gabriel 416 Cadeti masculin
1 12 12 Rasty-Petzalis Yannis 430 B 11-12A
4 13 13 Dădărlat Alexandru Andrei 457 Masculin 18+
1 1 14 Posea Silvia Maria 483 Fete 13-14 ani
5 14 15 ȘANDRU Gabriel-Andrei 477 Masculin 18+
7 15 16 Stoian Andrei 484 Cadeti masculin
6 16 17 Micu Claudiu 491 Masculin 18+
1 2 18 Vintila Patricia 401 Fete 11-12 ani
3 17 19 Pridon Theodor 475 B 13-14A
7 18 20 Fratostiteanu Ion 395 Masculin 18+
8 19 21 Armanaschi Mateo 429 Cadeti masculin
4 20 22 Brinza Victor 474 B 13-14A
2 21 23 Boncila Alex 427 B 11-12A
8 22 24 Boncila Cristi 450 Masculin 18+
5 23 25 Mihordea Gabriel Danut 482 B 13-14A
6 24 26 Rotaru Bogdan Andrei 454 B 13-14A
3 25 27 Mark Vandor 488 B 11-12A
1 3 28 Hutanu Daria 411 Feminin 18+
4 26 29 Hozat Andreas 466 B 11-12A
5 27 30 Tudose Antonel Vlad Mihai 417 B 11-12A
9 28 31 Tudose Antonel 418 Masculin 18+
2 4 32 Kehaiyan Maria- Zara 467 Fete 13-14 ani
9 29 33 Aron Victor 445 Cadeti masculin
10 30 34 Vandor Cosmin 489 Masculin 18+
11 31 35 Nita Gabriel 460 Masculin 18+
12 32 36 Olic Daniel 419 Masculin 18+
7 33 37 Stefan Petru Mihnea 402 B 13-14A
6 34 38 Orban Balazs 403 B 11-12A
13 35 39 Orban Balazs-Laszlo 507 Masculin 18+
2 5 40 Nita Andreea 459 Feminin 18+
7 36 41 Tita George Alexandru 502 B 11-12A
3 6 42 Baltes Iana Alesia 448 Fete 13-14 ani
14 37 43 Diaconescu Bogdan 508 Masculin 18+
15 38 44 Dragomir Daniel 421 Masculin 18+
16 39 45 Dragomir Ion 471 Masculin 18+
17 40 46 Milea Gabriel 511 Masculin 18+
10 41 47 Micu Razvan 490 Cadeti masculin
11 42 48 Matei Serban Andrei 485 Cadeti masculin
12 43 49 Vlad Giusca 420 Cadeti masculin
8 44 50 Brinza Mihai 443 B 11-12A
18 45 51 Giusca Dan 442 Masculin 18+
2 7 52 Pospai Diana Alexandra 486 Fete 11-12 ani
3 8 53 Mihordea Alexandra Gabriela 481 Fete 11-12 ani
19 46 54 Mihordea Daniel 452 Masculin 18+
20 47 55 Olteanu Adrian 492 Masculin 18+
21 48 56 Radu Florinel 434 Masculin 18+
9 49 57 Marinescu Andrei Emil 428 B 11-12A
3 9 58 Kolcsar Julia-Ioana 393 Feminin 18+
4 10 59 Ianus Monica 458 Feminin 18+
22 50 60 Posea Vlad 503 Masculin 18+
23 51 61 Nicolau Cristian 388 Masculin 18+
24 52 62 Dinu Ionel 398 Masculin 18+
25 53 63 Mîntuleasa Gabriel 397 Masculin 18+
5 11 64 Ghita Daniela Maria 451 Feminin 18+
6 12 65 Varga Krista 505 Feminin 18+
7 13 66 ȘANDRU Aurelia 478 Feminin 18+
8 54 67 Toma Leonard Alexandru 487 B 13-14A
10 55 68 Voluta Cristian 441 B 11-12A
9 56 69 Rogojinaru Sergiu Dan Andrei 409 B 13-14A
26 57 70 Cristian Gaureanu 191 Masculin 18+
27 58 71 Otobîc Alex 192 Masculin 18+
8 14 72 Ioana Dascalu 139 Feminin 18+
28 59 73 Borges Marco 231 Masculin 18+
29 60 74 Rotaru Paul 456 Masculin 18+
30 61 75 Dumitrescu Sorin 258 Masculin 18+
31 62 76 Zinca Alexandru 426 Masculin 18+
4 15 77 Rotaru Raluca Maria 455 Fete 11-12 ani
32 63 78 Blidaru Radu Petru 470 Masculin 18+
33 64 79 Ghenea Alin 243 Masculin 18+
34 65 80 Dumitrescu Corneliu 346 Masculin 18+
5 16 81 Rosu Andreea 425 Fete 11-12 ani
35 66 82 Rosu Dan 476 Masculin 18+
36 67 83 Salan Mircea 193 Masculin 18+
10 68 84 Francu Matei 493 B 13-14A
11 69 85 Matei Andrei 440 B 13-14A
37 70 86 Dragomir Mario 396 Masculin 18+
38 71 87 Gaiseanu Eduard Gabriel 228 Masculin 18+
6 17 88 Precup Irina 423 Fete 11-12 ani
39 72 89 Precup Iulian Viorel 239 Masculin 18+
11 73 90 Diaconescu Vlad 498 B 11-12A
12 74 91 Coman Rares Andrei 512 B 13-14A
12 75 92 Perijoc David Dumitru 390 B 11-12A
-- -- -- Glas Jan 345 Masculin 18+ DNF
-- -- -- Dobrisan Tudor 400 B 13-14A DNF
-- -- -- Bodareu Luca 408 B 13-14A DNF
-- -- -- Seicean Valentin 412 Masculin 18+ DNF
-- -- -- Petrisor Smaranda Catinca 413 Fete 11-12 ani DNF
-- -- -- Petrisor Adelin 414 Masculin 18+ DNF
-- -- -- Precup Horea Stefan 422 B 13-14A DNF
-- -- -- Diaconu Alexandru Constantin 431 B 11-12A DNF
-- -- -- Calburean Cristian 494 B 11-12A DNF
-- -- -- Anton Ciprian 496 Masculin 18+ DNF
-- -- -- Anton Sebastian 497 B 11-12A DNF
-- -- -- Diaconescu Mihnea 499 B 11-12A DNF
-- -- -- Ioan Pora Elena Cornelia 387 Feminin 18+ DNS
-- -- -- Poleacu Mihai 391 Masculin 18+ DNS
-- -- -- Poleacu Crina Andreea 392 Feminin 18+ DNS
-- -- -- Benko Zsolt Vilmos 394 Masculin 18+ DNS
-- -- -- Cosac Elena Raluca 399 Feminin 18+ DNS
-- -- -- Danciu Darius-Mihai 404 B 11-12A DNS
-- -- -- Diaconescu Vlad- Alexandru 405 B 11-12A DNS
-- -- -- Zabava Andrei 410 B 11-12A DNS
-- -- -- Laszlo Szigyarto 424 Masculin 18+ DNS
-- -- -- Diaconu Gabriel 432 Masculin 18+ DNS
-- -- -- Nipomici Allegra 435 Fete 11-12 ani DNS
-- -- -- Nipomici Erika Francesca 436 Fete 13-14 ani DNS
-- -- -- Sergiu Nastasi Sergiu 437 Masculin 18+ DNS
-- -- -- Istrate Denis 444 Cadeti masculin DNS
-- -- -- Nitu Theodor 446 B 13-14A DNS
-- -- -- Slusanschi Stefan 447 B 13-14A DNS
-- -- -- Craciunescu Matei 449 B 13-14A DNS
-- -- -- Diamandi Medina 453 Feminin 18+ DNS
-- -- -- Tranulea Cristian-Virgil 461 Masculin 18+ DNS
-- -- -- Máté Szakács 463 Cadeti masculin DNS
-- -- -- Ilie Dan 468 Masculin 18+ DNS
-- -- -- Biris Tudor 469 B 13-14A DNS
-- -- -- Matei Sara Andreea 472 Fete 11-12 ani DNS
-- -- -- Matei Raluca 473 Feminin 18+ DNS
-- -- -- Movileanu Georgiana 479 Feminin 18+ DNS
-- -- -- Popa Robert 480 Masculin 18+ DNS
-- -- -- Isac Ciprian 495 Masculin 18+ DNS
-- -- -- Avanu Andrei Mihail 500 B 11-12A DNS
-- -- -- Mihai Dan 509 Masculin 18+ DNS
-- -- -- Condorache Marius 510 Masculin 18+ DNS