Făget Winter Race ~ 2021

17 January 2021 Cluj-Napoca, padurea Faget, Romania

Cursa Cros "Cornel Misca" - 7 Km

Tip Cursa amatori

Trimite rezultatul tău!

Acest eveniment are activată opțiunea de trimite rezultatele singur. Pentru a trimite rezultatul tau apasă pe butonul de mai jos.

 

Trimite rezultatul tău
C S G Athlete Bib Categorie Timp
1 1 1 Adrian Dorin Curta 508 M 30-39A
2 2 2 Paul Cublesan 533 M 30-39A
1 3 3 Lionte Gheorghe 557 M 40-49A
3 4 4 Peter Grezer 535 M 30-39A
1 5 5 Tiberius Timar 578 M 50-59A
1 1 6 Katalin Kovacs 541 F 40-49A
4 6 7 Leontin Rogojan 518 M 30-39A
5 7 8 Csabi Sasvari 554 M 30-39A
1 8 9 Valentin Patcas 530 M 16-29A
1 2 10 Cristina Chiorean 528 F 30-39A
6 9 11 Dan-Alexandru Marchis 507 M 30-39A
2 3 12 Laura Adela David 568 F 40-49A
2 4 13 Yana Bogya 575 F 30-39A
2 10 14 Aron Balint 569 M 40-49A
7 11 15 Mihai-Vasile Opris 516 M 30-39A
2 12 16 Zoltán Török 502 M 16-29A
8 13 17 Dan Tamas 524 M 30-39A
1 14 18 Gheorghe Sabau 549 M 60+A
1 5 19 Eulolia Grigore 542 F 50-59A
3 15 20 Radu Petras 576 M 40-49A
4 16 21 Mihai Popa 567 M 40-49A
3 17 22 George Suciu 506 M 16-29A
3 6 23 Alexandra Silveira 526 F 40-49A
9 18 24 ZSOLT CSEPEI 572 M 30-39A
4 7 25 Szidonia Timea Huber 510 F 40-49A
3 8 26 HELGA CSEPEI 573 F 30-39A
5 19 27 Maximilian Marchis 525 M 40-49A
4 9 28 Orsolya Hancz 580 F 30-39A
2 20 29 Alexandru Culcus 565 M 50-59A
1 10 30 Denisa Surdu 574 F 16-29A
5 21 31 viorel prodan 564 F 40-49A
3 22 32 Benedek Eduard 555 M 50-59A
4 23 33 Martin Havrilla 545 M 16-29A
10 24 34 Nicolae Rares Morar 560 M 30-39A
6 25 35 Valentin Arsu 539 M 40-49A
5 11 36 Raluca Jid 519 F 30-39A
2 12 37 Monica-Elena Ilie 536 F 16-29A
6 13 38 Ildiko Miroski 558 F 40-49A
11 26 39 Lucian Tivadar 514 M 30-39A
3 27 40 Afroditi Gountara 538 F 16-29A
6 14 41 Fernanda Sdraila 504 F 30-39A
4 15 42 Oana Faur 546 F 16-29A
7 16 43 Vasilica-Daniela Opris 517 F 30-39A
8 17 44 Sonia Alexandra Stoica 501 F 30-39A
5 18 45 Patricia Timar 577 F 16-29A
7 19 46 ELIANA SEVIANU 552 F 40-49A
8 20 47 Rodica Liliana Mangau 553 F 40-49A
6 21 48 Gyongyver Gorog 512 F 16-29A
9 22 49 Emese Gyongyi Gorog 511 F 40-49A
9 23 50 Ancuta Ioana Abrudan 534 F 30-39A
12 28 51 Ovidiu Triznei 503 M 30-39A
4 29 52 Teo Hanga 522 M 50-59A
5 30 53 Adrian Bordeianu 570 M 16-29A
-- -- -- Adrian Simion 500 M 40-49A DNF
-- -- -- Pînzariu Marian 544 M 30-39A DNF
-- -- -- LIVIU ROSCA 520 M 50-59A DNF